• 29 nisan 2010 odtü yerleşkesinde yaşanan olaylar

  21.
  saat 16.20-30 gibi başlayan olaylar haberlerde bir süre sonra dağılan gençler diye verilmiş olsa da nerden baksan 1 saati aşkın sürmüştür.ulan 1 saat kavga ne demek biliyonuz mu diyesi geliyor insanın.normal halkın anlayacağı şudur ki;tkp ile pkk kavga etmiştir.peki halk ne der sonra:ulan bunların ikisi de komünist değil mi?
  evet öyledir herhalde ne bileyim dersin.kendi kendilerini yesinler deyip geçersin.
  yerler mi?,yemezler.çünkü tkp her ne kadar odtü'de hatırı sayılır bir kitleye sahipse de,pkk haraç kesen mafya misali odtü'de de az sayıda olmasına rağmen sesi gür çıkmaktadır.çünkü hoca kadrosunda büyük destekçisi vardır.bunlar özellikle matematik ve fizik bölümlerinde sağlam örgütlenmişlerdir.yapacak birşey var mı peki bunlara.tabi ki yok.çünkü bu süreçte mecliste dtp-bdp gibi bir partinin demokratik bir zemin bulduğu gibi,bunlar da üniversitelerde boru öttürecek zemin buluyorlar.
  netice itibariyle,a4 kapısından çıkarken arka arkaya dizilmiş 10 adet polis midibüsünü görünce (bkz: kendimi bir başka mutlu adlettim).sonuç itibariyle polisimizin okuldaki ilk ciddi tecrübesi olacaktı.tabi saat 17.30 civarıydı.polis 1 saat iyice birbirlerine girmelerini ve sağlam feryat etmelerini bekledi zannımca.bir iki ölü ve sağlam yaralı olsaydı,polis neden müdahele etmez arkadaş diye zırlayanlar olacaktı ve yepyeni bir polis karakolumuz olurdu a4'te artık.
  o değil de 7.sıradaki polis midübüsünün arasında bekleyen hanım polis ablamız çok şık,bakımlı,tatlı ve alımlıydı.kendisine kucak dolusu sevgiler ve iki adet öpücük gönderiyorum.
  5 -3 ... azapaza
 • ariel ortega

  97.
  maradona tarafından tekrar milli takıma davet edildiğini duyduğum, mal türk spor basınının aptal kaprisleri yüzünden doyamadan bu ülkeden giden nadide bir arjantinli.
  3 ... azapaza
 • 28 nisan 2010 fc barcelona inter milan maçı

  148.
  film izlemek ile maç izlemek arasında kaldığım maç.bir ara tivibumun çalışmaması üzerine izlemiyorum ulan maçını diyerek vavien izlemeye koyulduğum,ama yine de son 15 dakikasına bakmadan edemediğim maçtır.son 15 dakikada da interin futbol taktik ve sistem dünyasına 6-3-0 sistemini sunduğu maçtır.
  1 ... azapaza
 • uzaktan sevgiliyi izlemek

  ?.
  uzaktan sevdiğini izlemekten daha az koyacağı kesindir.günlerdir izliyorum ve işin kötüsü başkasının kollarında.duy beni.
  ... azapaza
 • nevizade geceleri

  62.
  ultraslan tarafından daha önce denenmiş olup,meşhur olma sürecinde bestenin tanıtımı yapılırken ''daha önce rakip tribünler tarafından melodisi kullanılmış olsa da '' ibaresi belirtilmiş olmasına rağmen,bir takım youtube ve internet tribüncüleri tarafından muhteşem,efsana ultraslan bestesi diye gazlı söylemlere sebebiyet vermiş bir bestedir.

  hakikaten hoş bir beste,tribüncünün eğlenceli,duygulu,hüzünlü,tutkulu yönünü yansıtan sözleri olan güzel bir çalışma.

  melodiyiz ilk kullanan tribün yine her zamanki gibi Fenerbahçe tribünleridir.
  ama bizler paylaşmayı severiz.
  sözleri ise şöyledir:
  15 sene şampiyon olduk,
  bitmedi dahası var,
  öyle kolay mı en büyük olmak,
  söyleyin zavallılar,

  bu alemde bağlamaz bizi,
  ne para ,ne de şike,
  hepinizin a.ına koydu,
  kanaryam sike sike.

  100.yılda yapılmış bir diğer versiyonu ise;
  haydi bastır şanlı kanaryam ,
  coşalım her maçında diye devam eder bunu hemen hemen herkes bilir zaten.
  1 -4 ... azapaza
 • sabri cumhuriyeti

  18.
  cumhurreisimiz sayın sarıoğluna biat edip vatandaşı olmak istediğim büyük cumhuriyettir.
  ... azapaza
 • ultraslan

  148.
  dün itibariyle bir kamuoyu aydınlatması yayınlamış taraftar grubudur.
  içerik olarak nerden bakarsan bak yanlış diyeceğin bir bildiri olmuş,talihsiz bildiri olmuştur.edilen küfürlere cevap vermediysek efendiliğimizdendir denmiş,ama şunlar unutulmuştur:
  -sahaya ısınmaya çıkan fenerbahçe takımına küfür edilmiştir.
  -sahaya pankartla çıkan fenerbahçe takımı 7-8 saniye ıslıklanmıştır,sonradan alkışlanmıştır.
  -fenerbahçeye ve tribünlerine küfür edilmiştir.
  -türkiyede galip durumdayken topu oyuna en hızlı sokan kaleciye sebepsiz yere küfüredilmiştir.
  özetle: gs tribünleri küfür etmiştir.
  bunun üzerine küfür etmedik diyenler yalan söylüyordur.veya biz etmedik ,yanımızdakiler etti,karşımızdaki kapalı tribün etti diyenlere adres versinler etek yollayalım,bundan sonra etek giyinsinler.
  netice itibariyle,merhum özhan canydın'ı ajite ederek,pazar günü sahada ve tribünde ezilip büzülmelerini derbiden 5gün sonra yaptığı açıklamalarla örtmeye çalışan aciz bir tribün grubudur.
  2 -2 ... azapaza
 • genç fenerbahçeliler

  139.
  türk tribünlerinde kendi yönetimi ile mücadele ederek, ayakta duran tek bağımsız tribün grubudur. reklamcı,kolpacı grup çarşı gibi veya yönetiminin biricik aslanı,karaborsacı ultraslan gibi para,pul,şan ,şöhret,reklam derdinde olmayan,tamamen Fenerbahçe sevdalısı delisi insanların oluşturmuş olduğu türkiyenin en efektif ve samimi taraftar grubu.
  birilerinin iddia ettiği gibi,sefa reis filan yapılmamıştır bu grupta,bizzat kurucu liderdir.yıllardır tribünün içindeki insanların 2000'li yıllarda Sefa Reis'in öncülüğünde oluşturmuş oldukları gruptur.
  1 -2 ... azapaza
 • sefa reis

  28.
  geçen sene yine bu dönemlerde çıktığı trt1'deki (bkz: nasılsınız) programında kimse bizden biat etmemizi beklemesin diyerek haklı mücadelesini sürdüren ve bunun neticesinde türkiyede tribün tarihinde bir ilk olan tribün yönetim kavgasını kazanmıştır.
  6 nisan 2010 gecesi bir kez daha nasılsınız programına katılacak olan, (bkz: gençfenerbahçeliler)'in reisi.
  fenerbahçeyi menfaati için seviyor diyenlerin bir kez olsun kendisiyle maç izlemişliği yoktur muhtemelen.fenerbahçe mağlupken veya berabere iken tribünde kendi kendini yiyen, gördüğüm şahit olduğum en büyük tribün lideridir.amigoluk yönünden ziyade,abiliği ,reisliği,babalığı ile bilinir.
  ... azapaza
 • en güzel kız isimleri

  360.
  güneş,
  pınar,
  elif,
  sıla,
  şeyma,
  sezen,
  berrin.
  1 ... azapaza
 • yeni şeyler getiriyorum
  Takipçiler
  azapaza, kimse takip etmiyor